Historie

Čistá dokonalost má jméno! – IWAGO

Skupina INDUTEC – IWAGO je rodinná, neustále rostoucí a dynamicky se rozvíjející skupina firem s centrálou v německém městě Kerpen.

Kořeny společnosti sahají do roku 1969, kdy Herbert Stein a Karl-Heinz Müller založili společnost Stein & Müller GmbH, která se od počátku své existence věnovala údržbě a čištění strojních zařízení. Od samého počátku se zakladatelé osobně angažovali v realizaci služeb pro své zákazníky, což pomohlo vytvořit zdravé základy pro rychlý růst firmy. Tato neocenitelná zkušenost, jakož i způsob vedení firmy, formovaly charakter firemní kultury, která se dodnes těmito zásadami pyšní.

Po smrti Karla-Heinze Müllera je skupina Indutec dodnes řízena pod osobním dozorem zakládajícího akcionáře Herberta Steina.

Skupina INDUTEC dnes působí v mezinárodním měřítku – kromě mateřského Německa v Holandsku, Belgii, Španělsku, Portugalsku, Polsku a nově také v České republice. Za 50 let své existence se vyvinula v silného a spolehlivého partnera s rozsáhlými kompetencemi zejména v oblasti služeb pro průmysl.