Práce v Iwago Czech

Jsme společnost postavená na rodinném přístupu, slušném, poctivém a férovém jednání nejen k zákazníkům, ale především také k našim zaměstnancům.

Spokojený zákazník znamená další práci a finanční prostředky pro rozvoj firmy. Zákazník je spokojený tehdy, pokud dostane dobrou službu od našich zaměstnanců. Jsme si vědomi toho, že právě naši zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu. Je pro nás důležité, aby byli spokojení, chodili do práce rádi, věděli nejen co dělají, ale také proč, pro koho a s jakým výsledkem, aby měli potřebné podmínky, prostředky a informace, aby byli za svou práci dobře ohodnoceni a to nejen finančně.

Zázemí silné německé rodinné firmy nám umožňuje využít letité zkušenosti „matky“ v oblasti techniky, technologie a procesů. Naši zaměstnanci tak mají možnost pracovat se špičkovým zařízením a učit se od zkušených profesionálů. Podporujeme naše pracovníky v dalším rozvoji jejich schopností a dovedností nejen na technické úrovni.

Základem je pro nás oboustranně otevřená komunikace. Zaměstnanci mají u vedení otevřené dveře, pokud chtějí něco probrat, mají nějaký návrh nebo problém, který potřebují řešit. Nepotřebujeme slyšet jen chválu, ale jsme otevření i kritice a zlepšovacím návrhům, které nás posouvají dál a umožňují nám neustále zdokonalovat procesy a podmínky pro práci našich lidí. Vítáme, oceňujeme a podporujeme naše zaměstnance v tom, aby o své práci přemýšleli, aby přicházeli s návrhy na zlepšení a mohli je realizovat.

Silná mateřská firma znamená nejen technické a technologické zázemí, ale také stabilitu a prostředky pro náš rozvoj. Politika holdingu není jednotně a centrálně řízená. Máme volnou ruku v tom, jak si svoji firmu a spolupráci nastavíme. Do svého týmu hledáme spolehlivé pracanty, kteří s námi chtějí společnost budovat a dál rozvíjet, růst s ní a být hrdí na to, že patří do týmu Iwago Czech.

Pokud cítíte, že byste mohl/a být tím, koho hledáme a současně Iwago Czech by mohlo být tím pravým místem pro Vás, budeme rádi, pokud nás kontaktujete a pošlete nám svůj životopis buď na konkrétní aktuálně otevřenou volnou pozici, nebo pro případnou budoucí spolupráci.